![](https://kanali6.com.cy/wp-content/uploads/2020/07/kordela-astynomias.jpg)
Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται 36χρονη, μετά από τροχαίο ατύχημα που σημειώθηκε στις 8:30 το πρωί, στη συμβολή των οδών Νίκαιας και Συνεργατισμού, στα Πολεμίδια.
Σύμφωνα με την Αστυνομία, το αυτοκίνητο που οδηγούσε η 36χρονη, στο οποίο βρισκόταν και η δίχρονη κόρη της, συγκρούστηκε με λεωφορείο που οδηγούσε 54χρονος.
Από τη σύγκρουση η 36χρονη τραυματίστηκε σοβαρά και μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού, όπου διασωληνώθηκε. Ακολούθως λόγω της σοβαρότητας της κατάστασής της, διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας, για περαιτέρω νοσηλεία.
Η Τροχαία Λεμεσού συνεχίζει τις εξετάσεις.