![](https://kanali6.com.cy/wp-content/uploads/2022/12/xristougenniatikes-ekdiloseis-dimou-lemesou.jpg)
Συνεχίζεται την Κυριακή από τις 10:00 μέχρι τις 19:00 η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση «Οδός Χριστουγέννων» στον περίβολο του Μητροπολιτικού Ιερού Ναού Παναγίας Παντανάσσης Καθολικής στη Λεμεσό.
Σύμφωνα με ανακοίνωση της Μητρόπολης Λεμεσού, η πρώτη μέρα της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε σήμερα και «η προσέλευση γονιών και παιδιών ξεπέρασε τις 4 χιλιάδες».
Η «Οδός Χριστουγέννων» πραγματοποιείται για έκτη χρονιά.